Зеленський прокоментував "задимлення на Кримському мосту"

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні наголосив, що Україна не залишить жодного злочину росії без відповіді і дуже красномовне задимлення на Кримському мосту — цьому свідчення, передає УНН.

Цитата

“Кожен знищений окупант, усі одиниці спаленої російської техніки, вогонь замість їхніх штабів і складів, дуже красномовне задимлення на Кримському мосту й не тільки – усе це свідчення того, що ми жодного злочину Росії не залишимо без відповіді”, — сказав Зеленський.

Деталі

Також він відзначив, що кожен наш воїн, який дає Україні результат на передовій – на всій протяжності фронту від Харківщини до Херсонщини, – має змогу повернути Україні справедливість.

Контекст

Зеленський згадав, що сьогодні російські окупанти жорстоко вдарили по Херсонщині. Є загиблі, є поранені. Загалом лише від початку цієї доби і до 18.00 вже є 17 повідомлень про обстріли лише в Херсонській області. А ще росіяни обстрілювали Миколаївщину, Запоріжжя, Донбас, Харківщину, прикордоння з росією в районах північного сходу.

Цитата

“Усюди наші воїни відповідають окупантам на терор. Жодного дня не буває такого, щоб російське зло не отримувало нашої цілком справедливої відповіді”, — підсумував президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖУкраїнські військові викопують по п’ять російських мін на кожен квадратний метр – Резніков

12 серпня очевидці повідомили про два потужних вибухи у районі Кримського мосту.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.