Зеленський підбив підсумки засідання РНБО: звільняємо всіх обласних "воєнкомів"

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Президент України Володимир Зеленський повідомив, що було вирішено звільнити всіх обласних «воєнкомів». Про це він сказав у відеозверненні про підсумки засідання РНБО, передає УНН.

Цитата

«Провів засідання РНБО. Спеціальне. Одне питання ключове: результати перевірки «військкоматів». Доповіді: ДБР, СБУ, МВС, Генеральний прокурор, НАЗК, НАБУ», – сказав Зеленський у відеозверненні.

Він зазначив, що загалом уже 112 кримінальних проваджень щодо посадовців «військкоматів», 33 підозри.

«Наші рішення наступні. Звільняємо всіх обласних «воєнкомів». Керувати цією системою мають люди, які точно знають, що таке війна та чому цинізм і хабарництво під час війни – це державна зрада. Натомість воїни, які пройшли фронт або які не можуть бути в окопах, бо втратили здоровʼя, втратили кінцівки, але зберегли свою гідність і не мають цинізму, – саме їм можна довірити цю систему комплектування», – розповів Зеленський.

Президент зазначив, що реалізувати це рішення повинен Головком Залужний. Перед призначенням нових керівників ТЦК буде перевірка СБУ.

«Питання ВЛК. За два тижні відбудеться засідання РНБО щодо цього питання. Зараз – перевірка, підготовка пропозицій. Рішення теж будуть», – додав Зеленський.

Нагадаємо

Президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО щодо результатів перевірки роботи ТЦК – Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному рекомендували призначати керівниками ТЦК офіцерів, які безпосередньо беруть участь у бойових діях, після проходження ними перевірки СБУ.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.