Зеленський обговорив з представником Вселенського Патріархату питання повернення дітей

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Президент Володимир Зеленський та представник Вселенського Патріархату митрополит Халкедонський Еммануїл обговорили під час зустрічі українську формули миру та питання повернення дітей, незаконно депортованих з України. Про це УНН повідомляє з посиланням на ОП.

Повідомляється, що Зеленський зазначив, що візит митрополита є дуже важливим сигналом підтримки України та українського народу з боку Вселенського Патріархату під час повномасштабної війни, розв’язаної росією.

Цитата

«Я надзвичайно ціную той діалог, який ми продовжили з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм під час мого нещодавнього візиту до Туреччини. Це було дуже важливо», – наголосив Зеленський.

Президент передав Вселенському Патріарху запрошення відвідати Україну.

Зі свого боку митрополит Халкедонський Еммануїл переказав Главі держави найкращі вітання від Його Всесвятості.

«Ми дуже сильно підтримуємо вас у цей важкий момент. Ви можете бути впевнені в нашій підтримці та в усьому, що ми можемо зробити від імені Вселенського Патріархату», – зазначив він.

Під час розмови було приділено увагу духовній незалежності України, обговоренню Української формули миру, а також питанню повернення дітей, незаконно депортованих із нашої країни.

Доповнення

Президент України Володимир Зеленський обговорив Формулу миру та повернення українських дітей з Вселенським патріархом Варфоломієм під час свого візиту до Туреччини в липні.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.