Зеленський обговорив альтернативи експорту зерна з очільниками військових та силових відомств

КИЇВ. 11 серпня. УНН. Керівництво країни різних напрямків відповідальності працює над альтернативами експорту зерна транзитним коридором. Про це глава держави повідомив у відеозверненні за підсумками дня, пише УНН.

Цитата

“Окрема нарада з керівником ГУР Будановим, Головкомом Залужним, командувачем ВМС Неїжпапою та керівником СБУ Малюком та Мінінфраструктури щодо альтернатив по експорту зерна транзитним коридором. Робимо все можливе, щоб Україна і надалі була гарантом продовольчої безпеки, а наші люди мали доступ до світових ринків”, – сказав Зеленський.

Доповнення

В своєму зверненні за підсумками дня глава держави відзначив роботу МВС, подякував рятувальникам ДСНС, СБУ в протидії колаборантам. Повідомив про збільшення обсягів снарядів і техніки Мінстратегпром. 

“МВС – ситуація в регіонах, ліквідація наслідків російських ударів, робота ДСНС. Дякую всім українським рятувальникам!
Мінстратегпром – доповідь щодо виробництва снарядів і техніки в Україні. Збільшуємо обсяги. Постійно збільшуємо. СБУ – вагома робота проти колаборантів. Дякую, хлопці! Вдень провів РНБО щодо «воєнкомів». Буде ще засідання щодо ВЛК”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Система працює не гідно: Зеленський анонсував засідання РНБО щодо ВЛК

Президент у доповіді не оминув увагою і фронт. 

“Кожен напрямок, усі ключові зусилля. Щоденна увага. Щоденна підтримка. Щоденне посилення. Дякую всім, хто воює заради України! Всім, хто зараз в окопах, на бойових завданнях, на бойових постах! Дякую всім, хто працює на державу!”, – підсумував Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підбив підсумки засідання РНБО: звільняємо всіх обласних “воєнкомів”

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.