Зеленський доручив МЗС змінити закон про дипломатичну службу

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Президент Володимир Зеленський доручив Міністерству закордонних спав та Офісу Президента України завершити процес змін до закону про дипломатичну службу, щоб надати дипломатам більше можливостей у їх діяльності за кордоном. Про це він сказав під час екстреної наради з керівниками закордонних дипломатичних установ України, повідомляє УНН.

Деталі

Зеленський нагадав, що на минулій такій зустрічі проговорювалося, що потрібні зміни до закону України про дипломатичну службу. Очільник держави підкреслив, що посольства мають працювати “єдиною командою”, а послам потрібні більші можливості, щоб формувати команду представництва.

“Чи зробили ми такі зміни? Це питання. Про це треба говорити, і я доручаю Міністерству закордонних справ разом з Офісом невідкладно та спільно завершити процес змін до законів і забезпечити роботу нових норм, а отже, можливостей для послів України вже до кінця цього року”, – поінформував він.

Крім цього, Зеленський згадав про ресурси, необхідні посольствам для здійснення своєї діяльності.

“Міністр закордонних справ і профільний заступник керівника Офісу доповіли мені щодо відповідного бюджетного запиту МЗС. Обов’язково проговоримо цей бюджетний запит із Прем’єр-міністром, міністром фінансів – посольства України матимуть ресурси для роботи заради України”, – сказав президент.

Нагадаємо

Президент Володимир Зеленський на зустрічі з послами України заявив, що Україна протягом серпня має підготуватися до нового політичного сезону в державах-партнерах у вересні.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.