Вучич обіцяє допомогу Республіці Сербія, бо "ми один народ"

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Сербський президент Александар Вучич під час візиту до Республіки Сербської пообіцяв підтримку ентитету на тлі кроків його президента, Мілорада Додіка, з розвалу Боснії і Герцеговини. Про це повідомила його Сербська прогресивна партія, пише УНН.

Деталі 

Президент Сербії відвідав будівництво дитячого садка в муніципалітеті Србац, після чого виступив перед громадянами РС і сказав, що “ми один і той самий народ з двох сторін Дрини”.

“Це робили з нами десятиліттями, намагаючись зробити з одного народу два народи. Це наша справа, не вимагаючи нічого іншого, поважаючи цілісність БіГ, поважаючи все, що вони хочуть, але ми ніколи не відмовимося від того, що належимо до одного народу”, – сказав він.

Вучич розповів, що мав “непрості, довгі, відкриті й щирі” розмови з керівництвом Республіки Сербської з огляду на “дедалі більший тиск як на Сербію, так і на РС, через усе складнішу ситуацію в Україні”.

“Людям у РС важливо знати, що Сербія завжди поважатимуть міжнародне публічне право, але ніколи не забудуть і не віддадуть свій народ”, – запевнив президент Сербії та пообіцяв ще більше інвестицій в ентитет.

Довідково 

Після війни 1990-х років Боснія була розділена на два автономні регіони – Республіку Сербську та Федерацію БіГ, де проживають боснійці та хорвати, відповідно до Дейтонської мирної угоди. Водночас РС і її президент Мілорад Додік в останні тижні ухвалили кроки, які прямо суперечать цим угодам.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.