В Україні спростили ведення діяльності для малих виробників вина. Рада ухвалила законопроєкт

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Парламент у другому читанні підтримав законопроект N9030, що сприятиме розвитку малих виробництв виноробної продукції в Україні. Про це повідомив один з авторів законопроекту, голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев, пише УНН.

Цитата

«Законопроєкт розроблено з метою приведення національного законодавства у відповідність до міжнародних практик та сучасних трендів розвитку виноробної галузі, а також: зняття необґрунтованих адміністративних бар’єрів для діяльності суб’єктів господарювання, що займаються виробництвом вин виноградних, вин плодово-ягідних та/або напоїв медових», – пояснив Данило Гетманцев, який є одним з авторів цього законопроєкту.

Додатково

Прийняття закону N9030 зменшує вимоги до матеріально-технічної бази малих виробників продукції. Цей закон надає їм право закуповувати сировину (виноград, плоди, ягоди, мед) українського походження, та дозволяє розливати вина у металеві банки із харчового алюмінію, а також кеги із алюмінію та нержавіючої сталі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні спростили виробництво крафтового алкоголю малому бізнесу 

Гетманцев переконаний, що ця ініціатива допоможе створити економічні стимули для розвитку малого виноробства і збільшити кількості малих виробників вина в Україні. А отже, забезпечить відкриття нових підприємств, створення нових робочих місць і збільшення надходжень у бюджет країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українське вино торік імпортували близько пів сотні країн світу

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.