В рамках гучного скандалу: народна депутатка Людмила Марченко на лікарняному, а її помічниця Анастасія Колеснік уже внесла заставу ФОТО

17 липня, помiчниця народної депутатки Людмили Марченко, яку звинувачують у зловживаннi впливом, Анастасiя Колеснiк внесла заставу у розмiрi 53 тисячi 680 гривень та з-пiд варти уже чекає подальших судових та слiдчих дiй вдома. 

Про це сьогоднi Суспiльному повiдомила прессекретарка САП Ольга Постолюк.

Помiчниця нардепки внесла заставу, 17 липня, сказала прессекретарка.

Щодо самої народної депутатки, то питання ще вирiшують, оскiльки вона перебуває на лiкарняному, розповiла Ольга Постолюк.

Додамо, що пiд час обшукiв Людмила Марченко якраз перебувала на 8,5 мiсяцi вагiтностi.

До слова, Людмила Марченко, народна депутатка України, Голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України.  Народилася 28 березня 1983 року у Смілі Черкаської області. Закінчила Тернопільський національний економічний університет за трьома спеціальностями: «підприємництво», «фінанси та оподаткування», «економічна кібернетика». Фасилітатор. Проводила навчання для ВПО у проекті ПРООН «Розвиток навичок підприємницької діяльності серед ВПО та місцевого населення Луганської та Донецької областей». Працювала ТОВ «Епіцентр К» та ТОВ «Нова лінія» провідним фахівцем департаменту навчання та розвитку персоналу.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.