В Офісі Президента розповіли, що Україна очікує від саміту в Саудівській Аравії

КИЇВ. 2 серпня. УНН. Київ на майбутньому саміті в Саудівській Аравії щодо встановлення миру в України, який відбудеться 5-6 липня, очікує на підтримку та внесення пропозицій до української Формули миру. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква у Facebook, передає УНН.

За його словами, у городі Джидда Саудівської Аравії відбудеться зустріч на рівні радників з національної безпеки та політичних директорів щодо ключових принципів миру.

Цитата

За результатами запланованих консультацій плануємо щонайменше:

  • узгодити філософію 10 пунктів української Формули миру (більшість держав вже висловили свою позитивну оцінку та внести окремі конструктивні пропозиції, які сприятимуть виробленню єдиного підходу);
  • опрацювати модальності проведення майбутнього Саміту Формули миру на рівні лідерів, зокрема час, місце і порядок денний», – написав Жовква у Facebook.

Деталі

Він зазначив, що проведення зустрічі на Близькому Сході повністю руйнує наратив росії про підтримку України виключно західними країнами.

Українська делегація зможе провести багатосторонні і двосторонні переговори з представниками понад 30 провідних країн Європи, Азії, Африки, Близького Сходу та Латинської Америки.

«Україна має дієвий план і готова розмовляти з усіма державами, які поважають міжнародне право, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави – і таких держав абсолютна більшість», – зазначив заступник керівника Офісу Президента.

Нагадаємо

В Саудівській Аравії на переговорах щодо війни в Україні 5-6 серпня, зокрема, будуть присутні представники ЄС та США. При цьому в переговорах не братиме участі росія.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.