В Офісі президента прокоментували реакцію мзс рф на конференцію в Саудівській Аравії

Михайло Подоляк

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк звернувся до учасникам конференції, організованої Саудівською Аравією в Джидді з рекомендацією оцінити офіційну реакцію на цю зустріч мзс рф, яка ображає та принижує всіх учасників, та свідчить, що рф не буде нікого слухати. Тому Україні потрібно більше зброї. Про це він написав у Twitter, повідомляє УНН.

Цитата

“Рекомендую учасникам зустрічі в СА уважно оцінити офіційну реакцію мзс рф на сам факт зустрічі… Ця реакція образлива, принизлива та повністю обнуляє авторитет/репутацію всіх присутніх, і особливо організаторів саміту. росія кидає всім просто в обличчя, що вона не збирається когось слухати, на щось реагувати, із кимось про щось домовлятися, а продовжить вбивати та руйнувати. Україна не миритиметься з ображанням міжнародного права, убивствами своїх громадян і приниженням репутації багатьох країн. Тому нам потрібні додаткові постачання зброї, щоб остаточно прочистити мізки рф…”,- заявив Подоляк.

Доповнення

У мзс рф сказали, що результати конференції, організованої Саудівською Аравією для обговорення мирного плану для України, “взяли до відома” і хочуть послухати оцінку від “своїх партнерів”. Саму ж “Формулу миру ” у лаврова назвали тиском на рф, а мирний план виглядає, як складання Києвом зброї та здача територій.

У переговорах, що завершилися в неділю, в Джидді взяли участь понад 40 країн, включаючи Китай, Індію, США і країни Європи, але не росію.

На полях переговорів у Саудівській Аравії, за словами радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка «одним із найскладніших питань» було те, що не усі країни розуміють, чому росія має покинути території України для завершення війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Держдепі США оцінили результати саміту у Джидді

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.