Уряд виділить близько 4,8 млрд грн для реалізації проєктів з відновлення - Шмигаль

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Кабінет Міністрів виділяє майже 4,8 мільйона гривень з Фонду ліквідації наслідків агресії регіонам як субвенцію для реалізації проєктів з відновлення нормальної життєдіяльності громад. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram, передає УНН.

Цитата

“Майже 4,8 млрд грн виділяємо з Фонду ліквідації наслідків агресії регіонам як субвенцію для реалізації проєктів, що створять необхідні умови для відновлення нормальної життєдіяльності громад. Загалом області надали пропозиції щодо виділення другого траншу з Фонду для реалізації 529 проєктів”, – заявив Шмигаль.

Деталі

Прем’єр зазначив, що наразі виділили кошти на 133 найбільш пріоритетні проєкти, у тому числі відновлення житлових будинків, закладів освіти, лікарень, об’єктів енергетики й водопостачання, будівництво укриттів. Крім цього, він додав, що загальна сума субвенції, яка виділяється громадам з Фонду, становитиме 11,4 млрд грн.

Найбільше коштів субвенції спрямують Харківській області – 2,9 мільярда гривень, Київській – 2,8 мільярда гривень та Миколаївській – 1,3 мільярда гривень.

“Маємо якнайшвидше відбудувати критично важливу для життя людей інфраструктуру”, – резюмував прем’єр.

Нагадаємо

Мінінфраструктури повідомило, що у рамках програми єВідновлення вже погоджено виплату допомоги 4806 заявникам на загальну суму 389 мільйонів гривень.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.