Українському АПК потрібна власна переробка сировини – нардеп про шляхи на ринки ЄС

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Українській агропромисловості необхідно приділяти більше уваги розвитку власної переробної галузі. Таку думку під час брифінгу озвучив народний депутат, член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Дмитро Соломчук, передає УНН.

За його словами, на європейські ринки продовольства українському АПК слід заходити саме готовою кінцевою продукцією.

Цитата

«Нам потрібна ще більш глибока переробка. Всі кажуть: давайте будемо молоти на муку й експортувати муку. Але немає стільки клієнтів на українську муку. Потрібно заходити на полиці європейських магазинів саме із тим, чого вони потребують», – підкреслив Дмитро Соломчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Світ вчиться жити без України – експерт УКАБ

З цього приводу нардеп додав, що у багатьох європейських країнах у торгових продовольчих мережах вже з’явилися відділи сільськогосподарської та харчової продукції саме з України.

«Постачається молочна продукція, інші товари. Але потрібні готові продукти харчування», – підкреслив член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики.

Нагадаємо

Члени громадської спілки “Всеукраїнський аграрний форум” раніше звернулися з листом до Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, в якому просять вжити заходів щодо повноцінного відновлення постачання української сільськогосподарської продукції, передусім на ринки ЄС.

Як повідомив заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Денис Марчук, у свою чергу бізнес-структури Польщі заявили про зацікавленність в постачанні українського продовольства та не приймають односторонніх рішень свого уряду.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.