Україна приєдналася до нових санкцій Євросоюзу проти Ірану

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Україна приєдналася до санкцій блоку про Ірану, які передбачають обмеження проти п’яти осіб, які займаються розробкою і доставкою безпілотників до росії. Про це інформує УНН, посилаючись на заяву Високого представника ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Жозепа Борреля.

Цитата

“Іран надає військову підтримку неспровокованій та невиправданій агресивній війні росії проти України. В цьому контексті Рада вирішила додати п’ятьох осіб, які займаються розробкою та доставкою безпілотних літальних апаратів до росії, до списку осіб, організацій та органів, щодо яких застосовуються обмежувальні заходи”, – заявив Боррель.

Деталі

Зазначається, що до рішення Ради Європи щодо санкцій приєдналися країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна та Боснія і Герцеговина, а також три країни-члени Європейської асоціації вільної торгівлі (Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія), члени Європейської економічної зони.

“Вони забезпечать відповідність своєї національної політики цьому Рішенню Ради. Європейський Союз бере до уваги та вітає ці зобов’язання”, – йдеться в заяві.

Нагадаємо

Сполучені Штати готові запровадити додаткові економічні та інші санкції щодо Ірану через поглиблення військової взаємодії з росією, яка не припиняє повномасштабну військову агресію проти України.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.