У Раді хочуть створити ТСК щодо порушень при закупівлях під час воєнного стану

КИЇВ. 3 серпня. УНН. У Верховній Раді зареєстрували проєкт Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії парламенту з питань розслідування можливих порушень законодавства при здійсненні публічних закупівель під час дії воєнного стану. Про це повідомляє УНН із посиланням на офіційний вебпортал парламенту.

Цитата

«Проєктом постанови пропонується утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування можливих порушень законодавства України при здійсненні публічних закупівель під час дії воєнного стану, – йдеться у пояснюваній записці документа.

Необхідність створення ТСК автори постанови обґрунтовують суспільним резонансом, викликаним інформацією щодо зловживань при здійсненні публічних закупівель.

Зазначається, що основним завданням Тимчасової слідчої комісії будуть розслідування можливих порушень законодавства України, у тому числі правопорушень, пов’язаних з корупцією, при здійсненні закупівель органами державної влади та місцевого самоврядування, підприємствами державної форми власності під час дії воєнного стану.

Виняток – закупівлі товарів, робіт і послуг оборонного призначення для забезпечення потреб сектору безпеки і оборони.

Доповнення

В Україні незабаром держзакупівлі всіх товарів та послуг, крім військового призначення, будуть проходити через систему Prozorro.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Президент натякнув місцевій владі, що витрати на барабани не на часі: бюджети всіх рівнів мають орієнтуватися на оборону

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.