Шольц підтвердив, що вивчається технічне обмеження ракет Taurus. Але не хоче, щоб його квапили

КИЇВ. 13 серпня. УНН. Німецький канцлер Олаф Шольц підтвердив, що вивчається питання щодо технічного обмеження дальності польоту крилатих ракет Taurus для постачання Україні, однак він не хотів, щоб його квапили в цьому питанні. Про це він сказав в інтерв’ю ZDF, передає УНН.

Деталі

Повідомляється, що Шольц не виключає постачання в Україну крилатих ракет Taurus.

На запитання, чому Німеччина до цього часу не поставила такі ракети, Шольц відповів, “як і у минулому, ми завжди дуже ретельно перевірятимемо кожне рішення, що працює, що має сенс, який може бути наш внесок”.

Він підтвердив, що також вивчається технічне обмеження крилатих ракет. Однак він не хотів, щоб його квапили в цьому питанні.

Шольц заявив, також, що більшість громадян вважає правильним, що не на кожний запит про постачання одразу же дається відповідь “так”.

“Ми будемо продовжувати ускладнювати собі життя”, — додав Шольц.

Доповнення

Раніше SPIEGEL повідомляло, що федеральний уряд Німеччини розглядає постачання Україні крилатих ракет Taurus, але після технічної модифікації виробником, щоб унеможливити атаки України на російську територію. Фахівці сказали, що це можливо.

Раніше Шольц заявляв, що нових рішень щодо питання передачі Німеччиною ракет Taurus Україні зараз немає.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав “необґрунтованими” побоювання уряду Німеччини щодо того, що ракети Taurus можуть бути використані і для ураження російських цілей у росії.

.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.