Розмінування с/г угідь та шляхи підтримки українських аграріїв: Сольський поговорив із представниками ФАО

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн зустріч із представниками Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН – ФАО. Йшлося про актуальну ситуацію в сільськогоподарському секторі України та шляхи підтримки аграріїв, передає УНН із посиланням на відомство.

Деталі

Під час цієї зустрічі заступниця генерального директора міжнародної організації Бет Бехдоль висловила слова підтримки українським аграріям та запевнила, що ФАО й надалі підтримуватиме український агросектор.

Окрім, заступниці гендиректора ФАО та українського міністра аграрної політики до зустрічі, що пройшла в онлайн форматі, доєднались головний економіст організації – Максімо Тореро та інші представниками ФАО. Участь у зустрічі також взяв заступник міністра агрополітики Маркіян Дмитрасевич.

Особливу увагу в обговореннях учасники приділили спільному проекту ФАО та Всесвітньої продовольчої програми (ВПП) щодо розмінування сільськогосподарських угідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Мінагрополітики хочуть залучити штучний інтелект для розмінування сільгоспземель 

Микола Сольський подякував представникам ФАО за підтримку аграріїв і допомогу, яку організація активно надає українським фермерам.

Додатково

На потреби гуманітарного розмінування міжнародні партнери виділять 244 млн доларів. Крім того, до кінця року в Україну надійдуть піротехнічні, розмінувальні, підривні машини, металодетектори та багато іншої спецтехніки. Мінагрополітики вже приймає заявки на допомогу в розмінуванні земель. Для цього фермерів просять зареєструвати відповідну заяву через Державний аграрний реєстр. Зробити це закликають до 15 серпня.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.