Рада припинила дію двох угод між Україною і рф: одна стосується захисту інвестицій

КИЇВ. 10 серпня. УНН. Верховна Рада денонсувала дві угоди Кабінету Міністрів з урядом країни-агресора. Одна – про заохочення та взаємний захист інвестицій №0201. Друга – про співробітництво в галузі карантину рослин № 0210, передає УНН з посиланням на представника уряду у Верховній Раді Тараса Мельничука.

Деталі

Верховна Рада припинила угоду Кабінету Міністрів з урядом рф про заохочення та взаємний захист інвестицій. За законопроєкт №0201 в цілому проголосували 274 депутатів за мінімально необхідних 226.

Угода про заохочення та взаємний захист інвестицій, була вчинена 27 листопада 1998 року в москві та ратифікована Законом України від 15 грудня 1999 року. Вона діяла впродовж десяти років і автоматично продовжувалась кожні п’ять років. Згідно з домовленістю, країни мали заохочувати інвестиції між собою та створювати сприятливий клімат в тому числі на законодавчому рівні. 

Парламент припинив дію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом рф про співробітництво в галузі карантину рослин №0210, вчиненої 7 червня 2011 року в москві. 

“ЗА” проголосувало 268  народних депутатів України.

Угода забезпечувала охорону територій держав від занесення та розповсюдження карантинних шкідливих організмів та зменшення заподіяних ними збитків, а також усунення надмірних перешкод у двосторонній торгівлі продукцією, що підлягає фітосанітарному контролю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд України скасував чергову угоду з рф

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.