Представник Китаю на зустрічі по Україні у Джидді виклав пропозиції Пекіна - ЗМІ

Лі Хуей

КИЇВ. 9 серпня. УНН. На конференції щодо України у саудівському місті Джидді минулими вихідними спецпредставник уряду Китаю у справах Євразії Лі Хуей активно спілкувався з іншими дипломатами і виклав пропозиції Пекіна, з посиланням на заяву МЗС Китаю повідомило у вівторок видання China Daily, пише УНН.

Цитата

“Представник МЗС заявив в онлайн-заяві, що Лі мав широкі контакти та обмін думками зі сторонами, що брали участь, а також чітко виклав позицію та пропозиції Китаю”, – повідомляє видання.

Деталі

Лі також “прислухався до думок та порад різних сторін та працював над досягненням загального розуміння політичного врегулювання української кризи”, сказав речник МЗС Китаю.

“Китай продовжить роботу на основі документа з викладом позиції країни, що складається з 12 пунктів щодо політичного врегулювання української кризи, зміцнюватиме діалог і спілкування з усіма сторонами, а також сприятиме політичному врегулюванню кризи”, заявив прессекретар МЗС країни.

Доповнення

Дводенна конференція, що відбулася минулими вихідними в Джидді, зібрала представників понад 40 країн та міжнародних організацій, включаючи Україну, Китай, США, країни Європи та ООН.

У травні Лі відвідав Україну, Польщу, Францію, Німеччину, росію та штаб-квартиру Європейського Союзу, щоб обговорити політичне врегулювання того, що Пекін називає “українською кризою”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.