Передати Україні ракети Taurus перешкоджають у відомстві Шольца - Оборонний комітет Бундестагу

КИЇВ. 11 серпня. УНН.  Глава оборонного комітету німецького Бундестагу Марі-Аґнес Штрак-Ціммерманн, вважає, що вже час дати “зелене світло” передачі Україні далекобійних ракет Taurus. За її словами, цьому перешкоджають у відомстві канцлера, пише DW, передає УНН. 

 

Деталі

Голова оборонного комітету Бундестагу виступила за постачання Німеччиною Україні далекобійних крилатих ракет Taurus.

“Україні вони терміново потрібні. І пора б дати зелене світло”, – сказала вона.

На її думку, цьому перешкоджають у відомстві канцлера Олафа Шольца, працівники якого “намагаються не допустити появи цієї теми”.

“Мене дуже дратує, що в нас знову триває дискусія, яка дуже нагадує мені дискусію про постачання танків”, – поскаржилася Штрак-Ціммерманн.

Доповнення

Київ з травня просить Німеччину про Taurus, однак міністр оборони Борис Пісторіус щоразу наголошує, що ФРН не буде надавати Україні далекобійні крилаті ракети через “особливу дальність”, яка може спричинити “ескалацію конфлікту”.

За інформацією з урядових партійних кіл, ВПС Німеччини також дали “зелене світло” на постачання німецької зброї Taurus. Повідомляється, що на минулому тижні канцелярія канцлера попросила Міністерство оборони Німеччини представити шаблон, у якому узагальнюються найважливіші факти про Taurus: наявність у збройних силах Німеччини, ризики, ефективність зброї.

Ключові парламентські фракції досягли консенсусу щодо постачання Україні далекобійних ракет Taurus. Про це повідомив голова постійної делегації України у ПА НАТО, народний депутат Єгор Чернєв.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.