Папа Франциск попросив пробачення в української молоді за свою нездатність вплинути на ситуацію в Україні

КИЇВ. 4 серпня. УНН. У четвер зранку українська молодь з УГКЦ і РКЦ в Україні мала особисту аудієнцію у Святішого Отця Франциска. Вислухавши розповіді про війну в Україні, Папа вибачився, що не має змоги вплинути на це зло. Про це повідомляє Українська Греко-Католицька церква, пише УНН.

Цитата 

«Ця зустріч була дуже емоційна. Папа уважно слухав і вдивлявся, втирав сльози української молоді, яка прийшла розповісти йому правду про війну, про те, що росія руйнує життя в Україні. Папа Франциск дуже коротко говорив, запевняючи у своїй молитві за Україну. 

Також Святіший Отець попросив у молоді пробачення за свою неспроможність зробити щось більше, наголошуючи, що зло дуже жорстоке, — зазначив учасник цієї зустрічі, заступник голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ о. Роман Демуш, а також додав: — Ця зустріч стала ще однією нагодою дати голос молоді, яка приїхала, — понад 500 осіб — на Світові дні молоді, щоби бути голосом України, яка страждає, розповісти правду про війну в нашій країні, щоб засвідчити Христа страждаючого і зустріти Христа воскреслого», – йдеться у повідомленні. 

Деталі 

Під час зустрічі в Апостольській нунціатурі в Лісабоні молоді українці, яких супроводжував заступник голови Комісії УГКЦ у справах молоді о. Роман Демуш, розповіли про свої рани, жалі й війну в Україні. 

Молодь також подарувала Папі символічні подарунки, говорячи про те, що сьогодні в Україні існує небезпека загинути не лише від російських ракет і куль, а й від голоду, сніп пшениці, коровай, зарваницьку воду — це те, чого так потребує нині наш народ. Ці подарунки стали символом стражденної України: хліб, який ворог нищить, вода, яку в Україні потребує багато людей, — десятки її тон надіслали в регіони нашої країни, що постраждали через масовані ворожі атаки.

Серед делегації була священнича сімʼя. Пані Ірина Більська передала Папі уламки ракет, які впали на подвірʼя церкви в Бериславі (Херсонщина), і розповіла, що їхній храм став пристанищем для кількох тисяч людей. Також наголосила на тому, як страждають українські сімʼї, котрі через війну не мають можливості бути разом.

Нагадаємо

Папа Франциск закликав молитися за мир в Україні, згадавши у недільній промові декілька тижнів тому нічний ракетний удар рф по Одесі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.