Пʼять грецьких компаній-перевізників поновили статус спонсорів війни - НАЗК

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Національне агентство з питань запобігання корупції відновило статус пʼятьох грецьких компаній-перевізників у переліку “Міжнародних спонсорів війни”, оскільки ці компанії не виконали умови, узгоджені під час переговорів щодо виключення їх з переліку, пише УНН з посиланням на орган. 

Деталі

Нещодавно українська та грецька сторони розпочали перемовини, де було запропоновано компаніям виконати такі умови:

  • припинити практики вимкнення транспондерів (пристроїв для відстеження навігації суден);
  • припинити практики перевантаження вантажу з борту на борт;
  • публічно засудити російську агресію.

Цитата

“Проблему вимкнення транспондерів та перевалки з борту на борт було вирішено у 11-ому пакеті санкцій ЄС. Проте ці пʼять грецьких компаній-перевізників не виконали у визначений строк вимогу публічного засудження російської агресії. Тому НАЗК відновило їхній статус у переліку «Міжнародні спонсори війни»”, – йдеться в повідомленні НАЗК.

Доповнення

Влітку 2022 року НАЗК надало статус «спонсорів війни» п’яти грецьким компаніям – Dynacom Tankers Management (DTM); Delta Tankers LTD; Thenamaris Ships Management Inc.; Minerva Marine; TMC Tankers LTD. 

Список «Міжнародних спонсорів війни» на порталі «Війна і санкції» є потужним репутаційним інструментом для досягнення доброченості ланцюжків постачання у міжнародному вимірі, виходу міжнародного бізнесу з росії, отже зменшення фінансової і технологічної спроможності країни-терориста вбивати українців.

Одним з «важелів тиску» платформи є співпраця з базою даних World-Check, що використовується банками і страховими компаніями для оцінки ризиків. Саме тому для світових компаній наслідки перебування в переліку стають гіршими, ніж продовження ведення бізнесу з країною-агресором.

Нещодавно ірландська компанія з постачання суднового палива Peninsula Petroleum Limited була виключена зі списку міжнародних спонсорів війни, адже виконала усі необхідні умови, обравши шлях соціально-відповідального бізнесу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НАЗК протягом трьох місяців планує перевірити усіх воєнкомів

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.