Освітян попередили, що їм потрібно повернути отримані через "єПідтримку" гроші - МОН

КИЇВ. 3 серпня. УНН. Міністерство освіти і науки після рішення уряду повідомило освітян про необхідність повернути 6500 грн, які були видані для підтримки після 24 лютого 2022 року через програму «єПідтримка», якщо вони їх отримували. Про це повідомляє МОН, пише УНН.

Деталі

«єПідтримка» на початку повномасштабного вторгнення була швидким рішенням уряду, щоб надати допомогу громадянам у зв’язку із втратою заробітної плати. У міністерстві зазначають, що на допомогу можуть розраховувати лише ті особи, які працюють на умовах трудового договору і не є бюджетними установами.

Цитата

“Працівники сфери освіти не підпадали під цю категорію, адже вони не втрачали роботу і продовжували отримувати заробітну плату з бюджету. Однак деякі з них подали заявку на виплату 6500 грн через програму «єПідтримка»”, – ідеться в повідомленні МОН у Telegram.

“Зараз урядом ініційовано повернення неправомірно отриманих коштів працівниками бюджетних установ, зокрема і зі сфери управління Міністерства освіти і науки України. Тому МОН надіслало інформаційні листи керівникам закладів, установ, підприємств, що належать до сфери його управління, про необхідність повернення коштів співробітниками”, – зазначили у МОН.

Доповнення

За даними Мінекономіки, станом на 29 червня 2023 року кошти не повернули 3247 працівників бюджетних установ сфери науки й освіти.

У березні 2022 року Кабінет міністрів запустив спеціальну програму допомоги, яка передбачає виплату громадянам по 6500 гривень.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.