Нові переговори щодо миру в України можуть пройти в Індії у вересні - Bloomberg

КИЇВ. 6 серпня. УНН. У Саудівській Аравії завершилася багатонаціональна зустріч, присвячена війні в Україні, учасники якої домовилися про подальші переговори щодо української “Формули миру”. Наступний раунд мирних переговорів щодо України може відбутися в рамках саміту G20 в Індії у вересні. Про це повідомляє УНН з посиланням на Bloomberg.

Деталі

Як зазначає видання, посадовець міністерства закордонних справ Франції заявив, що наступний раунд переговорів відбудеться до саміту лідерів G-20 у Нью-Делі у вересні.

Водночас дипломат зазначив, що жодна з країн Глобального Півдня не зажадала присутності росії на наступних переговорах щодо України. Втім, глава делегації Бразилії Селсу Аморім заявив, що мирний процес має включати росію “в тій чи іншій формі”.

Доповнення

В ОП розповіли деталі зустрічі щодо миру в Україні, яка пройшла у Саудівській Аравії. Як повідомили в Офісі Президента України, зустріч у Саудівській Аравії була дуже продуктивною. Вона стала кроком до практичної реалізації мирних ініціатив, запропонованих Україною.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.