Німецькі Taurus потрібні для звільнення територій України - Данілов

Олексій Данілов

КИЇВ. 8 серпня. УНН. Секретар РНБО Олексій Данілов, коментуючи інформацію про побоювання Німеччини щодо передачі ракет Taurus, заявив, що нам є чим бити по території росії – власним виробництвом. Ракети Taurus потрібні для звільнення територій України. Про це Данілов сказав ефірі телемарафону 7 серпня, передає УНН.

Цитата

«Нам є чим бити по території росії власним виробництвом. А для того, щоб ми могли звільняти наші захоплені території, ми звертаємося до країн-партнерів, щоб вони нам допомогли озброєнням для звільнення наших територій», – сказав Данілов про ракети Taurus.

Він зазначив, що останнім часом Німеччина та Франція змінили позицію й на сьогодні максимально співпрацюють з Україною, «розуміючи всю підступність росії».

Доповнення

Голова постійної делегації України у ПА НАТО, народний депутат Єгор Чернєв повідомляв, що ключові парламентські фракції досягли консенсусу щодо постачання Україні далекобійних ракет Taurus.

Контекст

Напередодні у Соціал-демократичній партії Німеччини (СДПН), що входить до правлячої коаліції, висловилися за постачання Україні крилатих ракет Taurus.

Україна наприкінці травня звернулась до Німеччини з офіційним запитом надати їй крилаті ракети Taurus.

Однак міністр оборони Борис Пісторіус минулого тижня вкотре зазначив, що ФРН не надаватиме Україні далекобійні крилаті ракети зараз, бо вони “мають особливу дальність”, щоб завдати удару по території рф і можуть спричинити “ескалацію конфлікту”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.