Напередодні Дня Незалежності: Зеленський оголосив дату проведення Кримської платформи

КИЇВ. 9 серпня. УНН. Черговий саміт Кримської платформи відбудеться 23 серпня. На зустріч лідерів запросили прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Про це пише УНН з посиланням на вечірнє звернення президента України Володимира Зеленського.

Деталі 

Під час переговорів з главою уряду Нідерландів Зеленський наголосив, що проведення саміту Кримської платформи заплановано на 23 серпня. Також президент оговорив з Рютте захист мирних українців від російських окупантів та посилення наших воїнів на передовій.

Зеленський розповів, що вже готуються нові оборонні пакети та посилення української авіації сучасними літаками.

“Важливо, що Нідерланди приєдналися до декларації “Великої сімки” щодо гарантій безпеки для нашої держави, і ми обговорили, як саме ці гарантії можна деталізувати на двосторонньому рівні. Крім того, я запросив Марка взяти участь у саміті нашої Кримської платформи на рівні лідерів – цей саміт відбудеться вже 23 серпня”, – заявив президент.

Нагадаємо 

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому зверненні від 3 серпня зазначив, що провів нараду щодо Кримської платформи, на якій обговорили її проведення у парламентському вимірі вже восени

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.