Чоловік, який забив до смерті 21-річну дівчину, виніс її тіло на дорогу, щоб інсценувати ДТП.

Майже детективна історія трапилася на Дніпропетровщині. Зранку 13 грудня в селищі Кам’янського району знайшли тіло 21-річної дівчини. Труп лежав на узбіччі дороги, тому спочатку місцеві подумали, що сталася ДТП. Люди покликали на місце інциденту поліцію, яка запідозрила, що загинула жінка не внаслідок аварії.  

Пізніше з’ясувалося, що це була не ДТП, а вбивство. 

Щоб уникнути покарання, 31-річний чоловік вирішив інсценувати загибель дівчини нібито від ДТП – виніс тіло на узбіччя дороги та втік. Виявилося, що напередодні загибла була у підозрюваного в гостях. Вони посварилися, а згодом конфлікт переріс у бійку, під час якої господар будинку сильно побив гостю. 

Дівчина померла від численних травм. Чоловік не хотів, щоб його запідозрили у вбивстві, тому вирішив інсценувати ДТП. Наступного дня підозрюваний виніс тіло вбитої на узбіччя дороги. 

Вбивця сподівався, що таким чином зможе заплутати слідство, і правоохоронці розслідуватимуть ДТП. Втім план не вдався і чоловіка затримали. Йому оголосили підозру за статтею про умисне тяжке тілесне ушкодження, що призвело до смерті. Наразі підозрюваний під вартою. 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.