МЗС України працює над запрошенням на саміт G20

КИЇВ. 17 серпня. УНН. Міністерство закордонних справ України спільно з партнерами працює над тим, щоб отримати запрошення на саміт “Групи двадцяти”, що відбудеться в Індії у вересні. Про це в етері телемарафону в середу заявив заступник голови МЗС Микола Точицький, передає УНН.

Цитата 

Точицький пояснив, що Україна хоче взяти участь у саміті G20 з огляду на те, що там будуть порушуватись економічні проблеми.

“Ми вважаємо, що те, що здійснює російська федерація щодо припинення “зернової угоди”, є великим викликом для економік не лише країн Африки та Азії, але й для світових економік”, – зазначив посадовець МЗС.

“Отже, ми й партнери працюємо над тим, щоб бути серед запрошених – і з Індією, і з іншими партнерами, які є серед учасниць цього саміту”, – додав він.

Доповнення 

Раніше в середу міністр закордонних справ головуючої в G20 Індії Субрахманьям Джайшанкар заявив під час зустрічі з міжнародними ЗМІ, що Україна не була запрошена на майбутній саміт.

За його словами, окрім постійних членів “Групи двадцяти”, на зустріч у Нью-Делі запросили лише дев’ять держав – Іспанію, Бангладеш, Нігерію, Маврикій, Єгипет, Нідерланди, Оман, Сінгапур і Об’єднані Арабські Емірати.

Нагадаємо

Україна не увійшла до списку країн, які запрошені на саміт “Групи двадцяти” (G20) у Нью-Делі, проте там буде присутня росія.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.