Китай підтвердив участь у мирних переговорах щодо України у Джидді: направить спецпредставника КНР

Лі Хуей

КИЇВ. 4 серпня. УНН. Китай візьме участь у міжнародній конференції щодо України, яке пройде в Саудівській Аравії. Представлятиме Пекін спецпредставник КНР у справах Євразії Лі Хуей, повідомили у МЗС Китаю у п’ятницю, пише УНН.

Цитата

“На запрошення Королівства Саудівська Аравія спеціальний представник уряду Китаю у справах Євразії Лі Хуей вирушить до Джидди для участі у міжнародній конференції щодо України. Китай готовий працювати з міжнародною спільнотою, щоб продовжувати відігравати конструктивну роль у сприянні політичному врегулюванню української кризи”, – сказав офіційний представник МЗС Ван Веньбінь.

Доповнення

The Wall Street Journal раніше повідомляло, що Китай може направити свого представника на переговори щодо України, які проведе Саудівська Аравія цими вихідними у Джидді, ним може стати спецпосланець КНР Лі Хуей.

Видання зазначало, що як найважливіший зарубіжний союзник росії, Китай сприймається як вирішальний чинник посилення підтримки переговорів.

Участь Китаю, пише видання, надасть рідкісну можливість для взаємодії США та Китаю щодо війни, оскільки очікується також присутність радника президента США Джо Байдена з національної безпеки Джейка Саллівана. Учасники стежитимуть за будь-якими ознаками того, що ставлення Пекіна до конфлікту та його завершення змінилося, зауважує видання.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.