Кулеба провів перемовини із лідерами африканських держав напередодні Генасамблеї ООН

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів перемовини із Генеральним секретарем Ліги арабських держав Ахмедом Абул Гейтом та міністром закордонних справ Республіки Кенія Альфредом Мутуа. Обидві розмови пройшли напередодні тижня Генасамблеї ООН, де будуть обговорювати ситуацію в Україні. Про це пише УНН, із посиланням на Х глави МЗС.

Цитата

“Під час нашої розмови ми з Генеральним секретарем Ліги арабських держав Ахмедом Абул Гейтом наголосили на важливості відновлення експорту зерна з українських чорноморських портів для забезпечення глобальної продовольчої безпеки. Ми також зосередилися на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, яке має відбутись на наступному тижні”, — підсумував результати перемовин Дмитро Кулеба.

Додатково

Позиції в питаннях, що стосуються України, напередодні нової сесії Генасамблеї ООН міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба також обговорив із кенійським колегою — Альфредом Мутуа. Зокрема, міністри говорили про те, як посилити українсько-кенійське партнерство. А Україна зі свого боку, привітала лідерство Кенії у подоланні кліматичних викликів на майбутньому Африканському кліматичному саміті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ООН підтвердили вбивство росією 9 444 цивільних з початку повномасштабної війни в Україні

Нагадаємо

Наступного тижня на засіданні Генасамблеї ООН обговорюватимуть ситуацію в Україні. Зокрема, у понеділок 17 липня Радбез ООН проведе засідання міністерського рівня з пункту порядку денного “Підтримання миру та безпеки України”. А на наступний день мають відбутись відкриті дебати Генеральної Асамблеї ООН “Ситуація на тимчасово окупованих територіях України”.

В обговоренні візьмуть участь міністри закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі, Франції — Катрін Колонна, Німеччини — Анналена Бербок.

Вестиме засідання Радбезу — Клеверлі. Адже у липні в цьому органі головують британці.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.