ISW: “вагнеревці” можуть повернутись з білорусі до рф, бо лукашенко відмовився їх фінансувати

КИЇВ. 10 липня. УНН. Імовірний початок відходу бойовиків ПВК “вагнера” з білорусі назад до росії говорить про те, що ряд домовленостей між російським диктатором володимиром путіним та ватажком угрупування євгеном пригожиним після збройного бунту було порушено. Зокрема, самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко відмовився фінансувати “вагерівців”. Про це повідомляє Інститут вивчення війни, пише УНН.

Деталі 

Раніше неназване джерело в уряді росії заявило, що ПВК “вагнера” проводить свій перший етап виведення з білорусі шляхом перекидання груп чисельністю від 500 до 600 осіб у краснодарський край, воронезьку та ростовську області, а другий етап розпочнеться після 13 серпня.

Ймовірно, найманці “Вагнера” можуть залишити білорусь, тому що олександр лукашенко відмовився їх фінансувати у відповідь на те, що росія не компенсуватиме їхню заробітну плату, як він, очевидно, очікував. Проте невелика група інструкторів “вагнера” залишиться в білорусі для навчання білоруських сил.

Наразі аналітики ISW не спостерігали візуальних свідчень відходу сил “вагнера” з білорусі. Джерело заявило, що бойовики, які не були перекинуті до Лівії, 6 серпня “терміново” пішли у відпустку до росії з обов’язком підтримувати зв’язок, оскільки будь-якої миті можуть надійти нові накази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ: встановлено, що рф хоче використати “вагнерівців” для спроби втягнення білорусі у війну проти України

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.