Додаткова допомога: у Байдена впевнені, що Конгрес прийме рішення на користь України

Речниця адміністрації президента США Карін Жан-П’єр

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Білий дім з оптимізмом дивиться на те, що Конгрес ухвалить запит про додаткову допомогу для України на двопартійній основі – попри те, що представники Республіканської партії у Палаті представників висловлювалися проти такої ініціативи. Про це заявила речниця адміністрації президента США Карін Жан-П’єр, пише CNN, передає УНН.

Деталі 

Чиновниця зазначила, що Білий дім вдячний за двопартійну підтримку України.

Як додала представниця Білого дому, Байден “впевнений, що ця підтримка продовжуватиметься, оскільки ми працюємо разом, щоб переконатися, що український народ усе, що їм потрібно, щоб боротися за свою свободу”.

Раніше в четвер у листі до Конгресу адміністрація президента запросила понад 24 мільярди доларів додаткового фінансування, зокрема понад 13 мільярдів доларів на допомогу у сфері безпеки та 7,3 мільярда доларів на економічну та гуманітарну допомогу Україні.

За словами Жан-П’єр, директор Управління та бюджету Шаланда Янг та члени президентської команди із законодавчих питань “мали численні бесіди, численні дзвінки із законодавцями на місцях, причому обидві сторони точно пояснювали необхідність та основні моменти… і підкресліть екстрений характер цього запиту “.

Спікерка Білого дому також зазначила, що адміністрація продовжить взаємодію з Конгресом, і що вона вважає, що “це триватиме на двопартійній основі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адміністрація Байдена запросила у Конгреса 200 млн доларів на протидію “Вагнеру” в Африці

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.