Держдеп США про переговори Зеленського та путіна: Це рішення має приймати особисто президент України

КИЇВ. 10 липня. УНН. Президент України Володимир Зеленський має особисто приймати рішення щодо будь-яких потенційних переговорів з російським диктатором володимиром путіним. Про це заявив представник Держдепартаменту США Метью Міллер під час відеобрифінгу, пише УНН.

Цитата 

“Щодо будь-якої зустрічі між Президентом Зеленським і президентом Путіним, я б сказав, що це рішення має приймати сам президент Зеленський. Ми ясно дали зрозуміти, що саме Україна керує процесом, коли йдеться про її майбутнє, і це стосується будь-яких потенційних переговорів”, – заявив Міллер.

Він нагадав, що Україна неодноразово зазначала, що відкрита для переговорів з росією, які поважатимуть територіальну цілісність України та її суверенітет.

“Але перешкодою завжди було і залишається те, що володимир путін не відмовився від своїх імперіалістичних цілей, не відмовився від переконання, що Україна, за його словами, не є справжньою країною. І він не має наміру виводити свої війська з території України”, – додав представник Держдепартаменту США.

Нагадаємо

Президент ОАЕ Мухаммад бін Заїд планує організувати зустріч між Президентом України Володимиром Зеленським та російським диктатором володимиром путіним.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.