ЦВК визнала Наталію Локтіонову обраною народним депутатом замість Арістова

КИЇВ. 2 серпня. УНН.Центральна виборча комісія визнала Наталію Локтіонову обраним народним депутатом України замість Юрія Арістова. Про це повідомила пресслужба ЦВК, пише УНН.

Деталі

До Комісії надійшла Постанова Верховної Ради від 27 липня 2023 року, якою достроково припинено повноваження народного депутата України Юрія Арістова, у зв’язку з заявою про складення ним повноважень.

Цитата

«ЦВК розглянула вказану Постанову та визнала Наталію Локтіонову, наступного за черговістю кандидата, включеного до виборчого списку політичної партії “Слуга народу” під № 146, обраною народним депутатом України на зазначених виборах в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі», – йдеться у повідомленні.

Доповнення

Наталія Локтіонова закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю “Міжнародна економіка та менеджмент”. Працювала менеджером з маркетингу, на різних посадах у відділах з маркетингу та продажу “Першої лізингової компанії”.

ЗМІ називали Наталію Лактіонову сестрою багаторічної помічниці Зеленського Марії Левченко.

Нагадаємо

Журналісти Cлідство.Інфо, посилаючись на джерела, заявили, що Юрій Арістов у середині липня був на приватному острові Ітхаафуші на Мальдівах.

25 липня до Верховної Ради надійшла заява від Юрія Арістова про складання повноважень народного депутата.

27 липня Верховна Рада підтримала дострокове припинення депутатських повноважень Юрія Арістова.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.