"Буде важка осінь": Кулеба прогнозує посилення закликів щодо переговорів з рф

Дмитро Кулеба

КИЇВ. 12 серпня. УНН. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прогнозує, що в різних країнах світу збільшиться акцентування у риториці на потребі проведення переговорів з росією. Про це він повідомив в Instagram-ефірі з журналістом Вадимом Карп’яком, передає УНН

Цитата

«Буде дуже важкий політичний сезон, всіх попереджаю. Ми все одно обов’язково переможемо на всіх фронтах, але буде важка осінь», – сказав Кулеба.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що восени буде багато важких міжнародних самітів, на яких Україні потрібна підтримка всього світу, а не лише її традиційних друзів з Європи та Північної Америки. Він пояснив, що Україна зіткнеться з багатьма викликами восени, і їй потрібна підтримка міжнародної спільноти, щоб успішно з ними впоратися.

«Ти ж бачиш всі ці голоси, які починають лунати в різних країнах світу, про те, що “проблеми“, що треба переговори. Це не від урядовців лунає, але стають гучнішими ці голоси. Ми робитимемо все в межах міжнародного права і кримінального законодавства для того, щоб ці голоси згасали», — сказав Кулеба.

Нагадаємо

Як повідомила 8 серпня ліванська газета L’Orient-Le Jour, президент ОАЕ Мухаммед бен Зейд Аль Нахайян хоче влаштувати зустріч російського диктатора путіна та Президента України Володимира Зеленського на конференції ООН з клімату. Захід проходитиме з 30 листопада по 12 грудня у Дубаї. 

Голова МЗС України Дмитро Кулеба 10 серпня заявив, що Зеленського і путіна не буде за одним столом перемовин.

Також радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк казав, що росія хоче розпочати переговорний процес не заради результатів, вони потрібні їй для того, аби рф змогла посилити свою злочинну діяльність.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.