білорусь продовжить вивозити "на оздоровлення" дітей з України - лукашенко

КИЇВ. 11 серпня. УНН. диктатор олександр лукашенко заявив, що білорусь і надалі вивозитиме дітей з Донбасу, незважаючи на кримінальну відповідальність за це. Про це повідомляє білоруське держЗМІ, передає УНН.

Деталі

Під час свого виступу білоруський диктатор заявив, що західні санкції і ордери на арешт не завадять йому і главі країни-окупантів володимиру путіну вивозити дітей на так зване “оздоровлення”.

Цитата

“Те, що західники намагаються збудити спочатку по путіну, тепер щодо мене ситуацію у світі – мало не до кримінальної відповідальності привести – це просто смішно, я абсолютно за це не хвилююся… Ми розуміємо, що так треба діяти. Діти ні в чому не винні. І ми домовилися з путіним, що фінансуватимемо ці поїздки із союзного бюджету. Ми це робили і робитимемо, не дивлячись на жодні закиди”,- заявив лукашенко.

Також усім незгодним з його думкою лукашенко порадив розібратися з “реальною”, за його слоавми, проблемою вивезення з України дітей на Захід в якості донорів.

“Діти з України вивозять. Розчленовують та дістають органи. Ось із тими нехай розберуться”, – висловився лукашенко.

Нагадаємо

російські загарбники цинічно продовжують здійснювати незаконне вивезення дітей з тимчасово захоплених територій Луганської області. В Запоріжжі окупанти розпочали вивіз із міста Кам’янка-Дніпровська дітей дошкільного та шкільного віку разом із батьками, а також педагогів та інших працівників бюджетної сфери.

Чорна трансплантологія в Україні – один з найпопулярніших фейків, який розганяється російськими пропагандистами ще з 2014 року, повідомили в Центрі протидії дезінформації. “Новина” про біженців та дітей, які виїжджають за кордон, і їх ніде не реєструють, і згодом віддають “на органи”, наголошуючи, що українські біженці в небезпеці – останнім часом дуже активно поширювалась ворогом у всьому світі різними мовами. 

 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.