Дружина судді Олексія Тандира, якого обвинувачують у вчиненні смертельної ДТП у стані алкогольного сп’яніння в Києві 26 травня, внаслідок чого загинув нацгвардієць Вадим Бондаренко, начебто вже анонімно перерахувала гроші на рахунок вдові

Про це повідомила адвокатка Тандира Ірина Бовнегра, інформує “Суспільне”.

“Олексій про це заявляв (про бажання допомогти грошима — ред.) Вони (родина загиблого Нацгвардійця — ред.) ж казали, що вони без прізвищ. У них є квитанції, вони їх пред’являть. Щоб не було видно, що це від нього, щоб не перерахували назад. Наскільки мені відомо, не тільки дружиною, а і родичами на картки, що були переказані”, — сказала адвокатка.

На запитання, чи є можливість, щоб родина загиблого надала квитанцію про перерахунок грошей Ірина Бовнегра відповіла:

“Я запитаю, якщо вони захочуть, це буде пізніше, якщо вони забажають це, що відшкодування там здійснюється без будь-якого пред’явлення цивільного позову в подальшому судовому розгляді. А чи захочуть зараз оприлюднити, я запитаю, але зараз не знаю. Якщо постане в суді питання, або особисто потерпілі вимагатимуть підтвердження, то вони будуть надані”.

Дружина загиблого нацгвардійця Анна Бондаренко спростувала інформацію про перерахунок їй фінансової допомоги від дружини судді Тандира.

“Я відразу зателефонувала в Приват, попросила, щоб перевірили, чи є якісь (нарахування — ред. ). Хоча я ж сама бачу, бо ж на телефоні сповіщення. Ніяких великих переказів у мене на карту не було зараховано. Ні анонімних, ні від якихось фізичних осіб”, — зазначила Анна Бондаренко.

Вона додала, що їй телефонувала дружина Тандира і пропонувала зустрітися без адвокатів і що хоче допомогти фінансово:

“На що я їй сказала: ніяких зустрічей з вами у нас не буде без адвокатів і кошти мені ваші взагалі, в принципі, не потрібно. Мені потрібно, щоб ваш чоловік сидів. Все. Якби я навіть побачила, що якщо якісь кошти надійшли мені від цієї людини, я б в ту ж хвилину їх зняла, я б з Фінляндії прилетіла, але я б вернула їм чи їхнім адвокатом. Мені їхні гроші не потрібні”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.