У Києві виявили колосальне забруднення повітря отруйними речовинами: названо вулиці ФОТО

Фахівці обсерваторії проаналізували 1573 проби повітря У повітрі Києві протягом тижня з 21 по 26 серпня виявлено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій діоксиду азоту у 4,2 рази. Порівняно з попереднім тижнем, знизився рівень забруднення формальдегідом, йдеться у щотижневому звіті про забруднення повітря від Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними обсерваторії перевищення гранично допустимої концентрації (ГДК) за середньодобовим вмістом діоксиду азоту становило: у 2,7-4,2 рази – на площах Деміївській, Галицькій та Бессарабській, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях  Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Скляренка; перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом діоксиду сірки:  1,2-1,7 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, в районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Олександра Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Інженера Бородіна, Каунаській та Семена Скляренка; перевищень не спостерігалось на пр., Науки, 37 (в районі метеомайданчика). 

Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом формальдегіду: у 1,1-2,9 рази – на площах Деміївській, Бессарабській та Галицькій, проспектах Науки, Оболонському та Берестейському, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, вулицях Академіка Стражеска, Довженка, Гетьмана Павла Полуботка, Каунаській та  Скляренка. Перевищення ГДК за середньодобовим вмістом оксиду вуглецю: у 1,1 рази – на вулицях Інженера Бородіна та Скляренка (26 серпня). Фахівці обсерваторії відібрали та проаналізували 1573 проби атмосферного повітря з 16 стаціонарних постів.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.