КИЇВ. 2 серпня. УНН. ДБР повідомило про підозру військовому комісару одного з районів Закарпаття, який змушував солдат будувати його маєток, передає УНН з посиланням на відомство.

Деталі

Зазначається, що, працівники ДБР виявили, що військовий комісар одного з районів на Закарпатті, який народився та навчався на території рф, змушував вмотивованих та патріотичних підлеглих будувати йому маєток.

З початку березня цього року за наказом начальника одного з відділів Ужгородського районного територіального центру комплектування та підтримки солдати замість служби проводили будівельні роботи на його маєтку.

1 серпня 2023 року на місці будівництва, а також в помешканні та робочому кабінеті фігуранта працівники ДБР провели низку обшуків. На будівництві були виявлені троє солдатів, які виконували будівельні роботи. Вони вже дають показання слідству.

Також під час обшуків було вилучено 3,5 тисяч доларів, атрибутику російської федерації (монети, документи про здобуття освіти в рф), одяг з емблемами срср та рф, посвідчення офіцера мо срср, а також значки, кокарди і навіть георгіївська стрічка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Допомагав депутатам Київради ухилятися від служби: повідомлено про підозру екскомандиру військової частини

 

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.