Збитки на понад 1,8 млн грн: Військова прокуратура повідомила про підозру ексчиновнику з Дніпра ФОТО

В травні 2018 року КЕВ м. Дніпра та приватне підприємство уклали договори про виконання топографо-геодезичних та землевпорядних робіт із землеустрою щодо відведення земельних ділянок. У листопаді 2018 року ексначальник, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс до актів прийому-передавання виконаних робіт завідомо неправдиві відомості щодо повного виконання робіт.

Про це повідомляє Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону.

На підставі вказаних актів, що містили недостовірну інформацію, КЕВ м. Дніпра безпідставно перерахував приватному підприємству понад 1,8 млн. грн. бюджетних коштів, завдавши державі економічних збитків.

Наразі вживаються заходи щодо відшкодування завданих злочином збитків.

За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері повідомлено про підозру колишньому начальнику КЕВ м. Дніпра за фактами службового підроблення, розтрати чужого майна та бездіяльності військової влади (ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 426 КК України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі третього слідчого відділу ТУ ДБР, розташованого у Дніпрі.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.