Збагатився на 8,5 млн грн: НАЗК зібрало матеріали на колишнього військкома Дніпропетровщини Пікала ФОТО

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) виявило відомості про можливі кримінальні порушення, пов’язані з корупцією, у Анатолія Пікала, колишнього керівника Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Після аналізу стилю життя Пікала були виписані ознаки, які вказують на можливе незаконне збагачення приблизно на 8,5 млн гривень.

Інформація з декларації за 2020 рік повідомляє, що Пікало та його родичі не володіють грошовими активами. Але в ході перевірки було видано, що батько Пікала протягом останніх 4 років отримав майна на суму 7 889 650 гривень:

  • Дві квартири в Дніпрі, які коштували 1 776 000 гривень та 698 950 гривень відповідно.
  • Автомобіль VOLKSWAGEN PASSAT вартістю 359 700 грн.
  • Автомобіль FORD RANGER вартістю 780 000 гривень.
  • Автомобіль AUDI А6 вартістю 1 875 000 грн.
  • Автомобіль VOLKSWAGEN ID.6 вартістю 1 300 000 грн.

Також батько Пікала став єдиним власником фірми зі статутним капіталом 1 100 000 гривень та придбав торговельний комплекс на Дніпропетровщині вартістю 1 150 000 гривень.

З огляду на те, що сума отриманого майна перевищує доходи батька Пікала за останні роки, існують підстави припускати, що ці активи були отримані незаконно.

Крім того, дружина Пікала отримала в подарунок 65 тисяч доларів США (еквівалент 2 600 000 гривень) від свого батька. Обґрунтування про те, що ці витрати накопичилися впродовж трудової діяльності, також піддається сумніву, адже загальний законний дохід батька значно менший.

Сам  Пікало, у 2021 році придбав нерухомість на суму 168 300 гривень, включаючи земельні ділянки та житловий будинок.

Національне агентство з питань запобігання корупції спільно з відділом боротьби з організованими групами з питань корупції Національної поліції України встановили, що доходи Пікала та його батьків не оплачуються з офіційних джерел і не можуть вважатись еквівалентом їх майна.

Усі дані передано до Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Східного регіону для додавання до матеріалів кримінального провадження та подальшого розслідування щодо Пікала.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.