КИЇВ. 4 серпня. УНН. Харківська обласна прокуратура повідомила, що направила до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка за 2000 доларів обіцяла “надати допомогу” в отриманні групи інвалідності, передає УНН.

Цитата

“Наприкінці минулого року до реєстраторки медичної обласної МСЕК №4 КЗОЗ “Обласний центр медико-соціальної експертизи” звернулась жінка з проханням “надати допомогу” в отриманні групи інвалідності її чоловіком. Обвинувачена зазначила, що розв’яже це питання та оголосила суму у розмірі 2000 доларів. Замовниця погодилась на пропозицію медспівробітниці”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

За даними слідства, жінка за гроші організувала процес оформлення фальсифікованої документації у медичних установах Харківської області.  Правоохоронці затримали організаторку під час одержання від замовниці частини обумовленої суми – одну тисячу доларів. Під час обшуків за місцем роботи, мешкання та в автомобілі фігурантки правоохоронці виявили фальсифіковану медичну документацію, а також гроші в національній та іноземній валюті на загальну суму понад пів мільйона гривень. 

Харківською обласною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт щодо жінки за фактом одержання неправомірної вигоди для себе за обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави. Справу розглядатимуть у Дзержинському районному суді міста Харкова.

Нагадаємо

У Черкаській області двоє чоловіків отримали вироки суду за адміністрування груп у Telegram, де поширювали інформацію про місця роздачі повісток.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.