За хабар обіцяв саботувати судові засідання в інтересах відповідача – у Києві викрито адвоката ФОТО

За процесуального керівництва Подільської окружної прокуратури міста Києва затримано та повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди виконувачу обов’язків заступника голови правління – начальнику відділу юридично-правового супроводу Державної інноваційної фінансово-кредитної установи, який також є адвокатом.

За даними слідства, підозрюваний подав до Печерського районного суду м. Києва в інтересах ДІФКУ три позовні заяви про стягнення шкоди на загальну суму понад 900 тис грн з попереднього керівника цієї кредитної установи через незаконне звільнення працівників.

У ході судового розгляду він вимагав від представника відповідача надати 9 тис доларів США неправомірної вигоди, тобто по 3 тис доларів США за кожен позов.

За ці кошти посадовець обіцяв не вживати належних заходів в ході судово-претензійної роботи та не з’являтися на судові засідання. В кінцевому результаті такі його дії мали призвести до відмови судом у задоволенні позовів.

Після одержання другої частини неправомірної вигоди в розмірі 3 тис доларів США його затримали у порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.