За два тижні кількість смертельних ДТП з пішоходами зросла на чверть, – патрульна поліція ФОТО

У зв’язку з економією електроенергії, викликаної ударами рашистів по критичній інфраструктурі, у багатьох містах України вулиці майже не освітлені вночі. Внаслідок зросла кількість дорожньо- транспортних пригод за участі пішоходів.

Про це йдеться в повідомленні керівника Патрульної поліції України Олексія Білошицького в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Як зазначив Білошицький, лише з 10 по 23 жовтня загинув 51 пішохід, зокрема 38 з них – у темний час доби. Це на понад 25% більше ніж за два попередні тижні.

“Тобто, можемо говорити про те, що це суттєво впливає на безпеку дорожнього руху і збільшення ДТП на дорогах”, – зазначив він.

Очільник Патрульної поліції закликав пішоходів бути особливо уважними і використовувати світловідбивальні елементи.

“У темний час доби кожен пішохід має неодмінно використовувати світловідбивальні елементи. Не нехтуйте елементарними речами, що можуть врятувати життя. Будьте помітними на дорозі, бережіть себе та своїх рідних”, – зауважив Білошицький.

Нагадаємо, у зв’язку з відключеннями електроенергії роботу окремих світлофорів на складних перехрестях та транспортних розв’язках столиці в одному рівні забезпечили резервним живленням. Це подовжує працездатність світлофорів від 2 до 4 годин.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.