За державну зраду засудили до довічного ув'язнення 21-річну дівчину з Кіровоградщини ФОТО

У п’ятницю, 13 жовтня,  21-річна Ангеліна Д. з Кіровоградської області засуджена до довічного ув’язнення за держзраду. Дівчина передавала російським військовим координати інфраструктурних та військових об’єктів. Свої дії вона координувала з ФСБ.

Про те, що за державну зраду засудили до довічного ув’язнення 21-річну дівчину з Кіровоградщини інформує Судовий репортер. У дівчини немає каяття за свої злочини.

Ангеліна народилася і виросла в Павлиші, невеликому містечку неподалік Світловодська. Вона закінчила гімназію у Кременчуці, де жила під час навчання. Після того вступила на юридичний факультет університету, але за два роки її відрахували. На момент повномасштабного вторгнення вона нічим не займалася і жила то у Кременчуці, то у Києві, проводячи час із друзями.

У лютому 2023 року їй написав співрозмовник, який представився російським офіцером, на ім’я Ігор Рускіх. Запропонував за гроші надсилати відео та координати військових й інфраструктурних об’єктів. Дівчина, каже слідство, погодилася.

За час роботи на російські спецслужби Ангеліна передала координати як мінімум 10 об’єктів, зокрема електропідстанції, військових частин, адмінбудівель, блокпостів поблизу оборонного підприємства і стратегічного мосту в Кременчуці. Вона також знаходила інформацію про об’єкти в телеграм-каналах.

Дівчина визнала, що працювала заради грошей. Спершу він надсилав їй по 2-3 тисячі гривень, а згодом за кожну координату по 20-30 тисяч. Усього отримала близько 150 тисяч гривень.

Ангелина також розповіла, що зв’язувалася з Ігорем по відеозв’язку і він на картах показував їй сектори, які треба перевірити. Зазначила, що на більшості об’єктів, які вона відзняла, не було військових чи техніки і вона надсилала “хоч якийсь матеріал, аби отримати ці гроші”. Хотіла, «увійти в довіру, аби він її полюбив та більше скидав коштів».

Суд визнав Ангеліну винною у держзраді і виправданні збройної агресії РФ. Її засуджено до довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.