З масового поховання в Ізюмі не вдалося ідентифікувати 57 осіб - прокуратура ФОТО

During the exhumation of bodies in a mass grave discovered after the de-occupation in Izyum.

Наразі 57 жертв із масового поховання на околицях Ізюма Харківської області ідентифікувати не вдалося.
Про це повідомив кореспонденту Укрінформу речник Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

“57 осіб, на жаль, ідентифікувати не вдалося. Щодо ще 58 особах встановлені анкетні дані, але немає родичів цих загиблих, щоб провести ДНК-експертизу”, – розповів Чубенко.

Він зауважив, що понад 20 загиблих мають ушкодження у вигляді переломів різних частин тіла, 15 – були застрелені.

“Під час огляду ексгумованих тіл експерти виявили у 15 жертв вогнепальні поранення, у 87 – вибухові травми, у щонайменше 15 – ознаки катувань (зокрема, вони знайдені зі зв’язаними руками, мотузками на шиї), у 23 – переломи щелеп, кісток голови, рук, ребер”, – розповів речник.

Він додав, що у ході слідства правоохоронці з експертами понад 100 разів оглядали місце поховання, було призначено більш як 450 різних експертиз для встановлення причин смерті, наявності тілесних ушкоджень, а також особливих ознак, які можуть допомогти в ідентифікації.

Після звільнення Ізюма у вересні правоохоронці виявили в лісі неподалік міста масове поховання. З нього вилучили 451 тіло цивільних осіб (198 чоловіків, 212 жінок, 7 дітей) і 22 військовослужбовців. Зокрема, експертизами ДНК підтверджено, що в масовому похованні було тіло дитячого письменника Володимира Вакуленка, якого загарбники застрелили.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.