ЄСПЛ визнав арешт генерала Ігоря Павловського незаконним ФОТО

П’ятого жовтня 2023 року генерал-лейтенант Ігор Павловський, нагороджений за успішну оборону Маріуполя в 2014 році орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, виграв в ЄСПЛ справу проти України щодо необґрунтованого запобіжного заходу. Тепер за рішенням суду Україна має сплатити Павловському компенсацію. Європейський Суд визнав, що Павловського запроторили в СІЗО із використанням припущень, за відсутності будь-якої доказової бази.   

Тож “справа катерів” виявилася фальсифікацією. Як і розтрезвонена “справа Роттердам+”, яку щойно закрив ВАКС. От тільки за димовою завісою про страшенне розкрадання по роттердам+, Герус із Коломойським зробили всім вже справжній роттердам – із закупками дешевої російської електрики для заводів останнього.   

А “справа катерів” була такою самою диверсією, яка підривала переоснащення нашого флоту на порозі російського вторгнення.    Оті розповіді, як “військові про – – али Південь”, як раз і призвані приховати той факт, що військових змусили воювати голим задом і на Зміїному, і на Півдні, замість урізати ракетами, махати рускому воєнному кораблю кулаком.   

Єдиний злочин Кузні Порошенка – те, що це єдине підприємство на ті часи, що ще зберегло можливості по виробництву бойових катерів. Воплі про “диверсію Порошенка з поганими катерами” привели до зриву виробництва нових катерів і введення в бойовий склад флоту вже вироблених. За 4 роки президента Зеленського так і не виробили нічого свого.   

Але ж всі забули ще один факт. Через цю справу зупинений також проєкт наших ракетних катерів “Лань-ЛК”. В ВМСУ планували почати отримувати ці ракетні катери озброєні морською версією Нептуна до 2021 року. Коли всякі спікери розповідають у марафоні, як “ми 8 років не готувалися до війни”, то ми якраз готувалися. Були б у нас ракетні катери, то обстрілів калібрами з Чорного моря не було б. Не було б і морської блокади і втрати десятків мільярдів експорту.   

Саботаж і підрив обороноздатності.    А що ж з тими, хто проводив ці диверсії? Агента Портнова евакуювали у москву. Його кореші, як Смірнов, досі в ОП. Демченко – схований в зовнішній розвідці. Татаров – самий приємно пахучий риг в країні.     Тепер за рішенням суду не вони з гарантом, а Україна має сплатити генералу Павловському грошову компенсацію. Може, краще вирахувати у батька із довічної стипендії?    МАтеріал ФБ, поширений на сторінці старшого лейтената ЗСУ Тетяни Чорновол.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.