«Я багато знаю» – міністр Клименко про розслідування причин авіакатастрофи у Броварах ФОТО

Міністр МВС України Ігор Клименко в інтерв’ю Радіо Свобода прокоментував розслідування причин авіакатастрофи у Броварах, де загинуло керівництво МВС.

За його словами, він «багато знає», але «не хоче говорити особисто».

«Я багато знаю. Я не хотів би зараз про це говорити особисто. Але я, повірте, після того, як будуть озвучені результати розслідування по цій катастрофі, я вам дуже багато зможу розказати, що зробило МВС, щоб таких трагедій більше не відбулося», – сказав Клименко, відповідаючи на запитання, до якої причини він особисто схиляється найбільше.

У день авіакатастрофи в СБУ повідомили, що розглядають кілька версій, зокрема, порушення правил польоту, технічна несправність гелікоптера та умисні дії.

На уточнююче питання Радіо Свобода, чи могла бути причиною катастрофи несправність гелікоптера, Клименко відповів: «Я сказав те, що я сказав».

За його словами міністра, МВС, Нацполіція зібрали і передали усі матеріали до органів досудового слідства, зокрема до ДБР, СБУ та Офісу генпрокурора. На запитання, чи не занадто довго триває слідство, з огляду на те, що перші результати в МВС обіцяли оприлюднити за «місяць – півтора», Клименко сказав, що це питання не до нього.

«Дивіться, я хотів би, щоб результати цього розслідування були озвучені. Як тільки відповідні правоохоронні органи і Офіс генпрокурора будуть готові це зробити, я думаю, вони це зроблять», – сказав Клименко.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.