Вижила лише дитина: у Дніпропетровській області в будинку знайшли мертву родину ФОТО

Мертву жінку та її співмешканця знайшли у приватному будинку у селі Нова Дача Павлоградського району, повідомляє “Дніпро Оперативний” з посиланням на власні джерела.

Попередньо причиною смерті 40-річної жінки та 39-річного чоловіка могло стати отруєння чадним газом через несправне пічне опалення.

Вижити змогла лише 4-річна донька жінки. Її у несвідомому стані госпіталізували.

Що таке чадний газ і чим він небезпечний

Чадний газ (окис вуглецю, або монооксид вуглецю, хімічна формула СО) – газоподібна сполука, що утворюється при горінні будь-якого виду. Після попадання в дихальні шляхи молекули чадного газу відразу опиняються в крові та зв’язуються з молекулами гемоглобіну.

Утворюється зовсім нова речовина – карбоксигемоглобін, що перешкоджає транспортуванню кисню. Тому дуже швидко розвивається киснева недостатність.

Найголовніша небезпека – чадний газ невидимий і ніяк не відчутний, він не має ні запаху, ні кольору, тобто причина нездужання не очевидна, її не вдається виявити відразу. Монооксид вуглецю неможливо ніяк відчути, саме тому друга його назва – тихий вбивця.

Відчувши втому, занепад сил і запаморочення, людина припускається фатальної помилки – вирішує прилягти. І навіть якщо розуміє потім причину і необхідність виходу на повітря, вжити нічого вже, як правило, не в змозі.

Багатьох могли б урятувати знання симптомів отруєння СО – знаючи їх, можливо вчасно запідозрити причину нездужання та вжити необхідних заходів для порятунку.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.