ВАКС залишив Насірова під вартою, але зменшив заставу із 261 до 131 млн грн ФОТО

Вищий антикорупційний суд України 14 вересня продовжив арешт колишньому голові Державної фіскальної служби Роману Насірову, якого обвинувачують в отриманні неправомірної вигоди. Про це пресслужба суду 14 вересня повідомила у Facebook.

Колегія суддів частково задовольнила клопотання прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і продовжила тримання Насірова під вартою на 60 днів. Водночас знизили розмір застави, під яку він може вийти: із 261 млн грн, призначених 26 липня, до 131 млн грн.

У разі внесення застави обвинувачений буде зобов’язаний виконувати низку вимог: носити електронний браслет, не виїжджати з Києва і здати паспорти, не спілкуватися зі свідками і з’являтися на першу вимогу на допит. Строк дії запобіжного заходу – до 12 листопада, зазначили в суді.

Центр протидії корупції повідомив у Telegram, що раніше Насіров стверджував: максимальна сума, яку він може внести як заставу, становить 10 млн грн.

Окрім того, Насіров скаржився на проблеми зі здоров’ям та зазначав, що у СІЗО йому не можуть надати належної медичної допомоги.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.