ВАКС арештував екснардепа Микитася з можливістю внесення застави 260 млн гривень ФОТО

Вищий антикорупційний суд взяв під варту колишнього депутата Верховної Ради Максима Микитася у справі підкупу мера Дніпра Бориса Філатова та визначив як альтернативу заставу у розмірі 260 млн гривень.
Таке рішення ухвалив ВАКС у четвер, передають Українськi Новини. Суд частково задовольнив клопотання детективів НАБУ. Суддя ВАКС зазначив, що запобіжний захід діє до 16 грудня.

Альтернатива – 100 тисяч прожиткових мінімумів, або ж 260 млн гривень. Натомість прокурор САП просив про арешт Микитася із заставою 200 млн гривень.

Як ми повідомляли раніше, Микитася затримали на підкупі мера Дніпра Філатова за 22 млн євро.

Колишній народний депутат України (у минулому — топпосадовець державної компанії “УкрБуд”) запропонував міському голові міста Дніпро неправомірну вигоду за укладення з підконтрольними йому компаніями контракту з будівництва метрополітену в Дніпрі поза конкурсом. Кошти обіцяв надавати частинами впродовж дії проєкту – до 2027 року. “Лояльність” мера екснардеп оцінив у 10% від вартості проєкту (220 млн євро), що становить відповідно 22 млн євро. Фінансування за проєктом здійснюється коштом кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку”.

Поширити в соціальних мережах !
Shares

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.